Zapisy

Zapisz się na turniej szachowy!

Szachy to rozrywka, która obecnie rozpatrywana jest raczej w kategorii wyjątkowego sportu. Nie da się ukryć, że szachy wymagają od graczy niezwykłej dokładności, myślenia przyszłościowego i zdolności przewidywania. Okazuje się, że coraz więcej młodych i zdolnych szachistów decyduje się na to, by spróbować swoich sił na znacznie wyższym szczeblu. Warto więc wiedzieć, że zapisy na mistrzostwa juniorów w szachach właśnie ruszyły!

Weź udział w mistrzostwach juniorów w szachach i zdobądź nagrodę!

Szachy to Twoja pasja? Chcesz sprawdzić jak wysoki jest Twój poziom gry? Wobec tego na co czekasz! Zapisy na mistrzostwa juniorów w szachach właśnie ruszyły. Może się więc samodzielnie zapisać i sprawdzić na najwyższym szczeblu. Pamiętaj również, że w tego typu mistrzostwach zwykle udział bierze wielu doskonałych graczy. Jednak już dziś możesz się zapisać i po prostu zmierzyć się z nimi w szachowej rozgrywce. Oczywiście jeśli uda Ci się zając najwyższe miejsca, wówczas spodziewaj się niezwykle atrakcyjnej nagrody! Świat szachów na najwyższym poziomie czeka właśnie na Ciebie!

Zmierz się z najlepszymi młodymi szachistami

Jeśli mieścisz się jeszcze w kategorii juniorów, to możesz śmiało skorzystać z okazji. Zapisy na mistrzostwa juniorów w szachach właśnie ruszyły i z pewnością nie może Cię na tym wydarzeniu zabraknąć. Zapisz się i zmierz się z najlepszymi, młodymi szachistami z różnorodnych zakątków kraju. Stań do walki na polu szachowym i sprawdź, jak wysoki jest Twój poziom. Może okażesz się najlepszy ze wszystkich? Warto to sprawdzić!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wpłać wpisowe za udział w turnieju

Jesteś ciekawy jak możesz zapisać się na mistrzostwa juniorów w szachach? Otóż jest to banalnie proste! Przede wszystkim starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy i uzupełnij go swoimi danymi. Następnie wpłać wpisowe za udział w turnieju. Koszt jest niski więc nie musisz się obawiać, że nadweręży Twoje oszczędności. W dniu turnieju, rozpocznij granie z najlepszymi i Twórz swoją własną, szachową historię.

(c) mpj2014.pl